>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Long Hill Rezidence

3+2

565m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vilë në shitje tek Long Hill.
Vila ka sipërfaqe trualli 565m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 309m2, 3 kate total banimi, ku:
-Kati -1:
Bodrum i shfrytëzueshëm, sallë lojrash dhe studio, lavanderi, kantinë vere dhe një tualet dite.
-Kati 1
Sallon ndenje open space për gatim, me dalje në oborr, një tualet të kompletuar me dush.
-Kati 2
3 dhoma gjumi, dy tualete të kompletuara me dush.
-Dhomë çifti me dollap të aneksuar dhe tualet me dush.
-Dy dhoma fëmijësh me një tualet të përbashkët me vaskë jacuzzi.
-2 poste parkimi.
Oborr i investuar me lule, pemë, dhe një ambjent të veçantë relaxi të mbuluar dhe me një barbecue.
Aktualisht është i dhënë me qera kontratë deri në vitin 2024, qeraja 2700 €/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.