>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Luminor Residence, TEG

3+3

350m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Luminor Residence, pranë Teg, ofrojmë vilë për shitje.
Vila është e organizuar në 3 kate ku sipërfaqja e parcelës është 260.5m2 ndërsa 350.48m2 është sipërfaqja e ndërtuar, 60.5m2 është sipërfaqja e përbashkët. Sipërfaqja totale e banimit është 304m2 ku sipërfaqja e verandës është 46.48m2, 80m2 është sipërfaqja e katit nëntokë, 80m2 është sipërfaqja e katit përdhe, 85m2 është sipërfaqja e katit të parë, 59m2 është sipërfaqja e katit të dytë dhe 25m2 është sipërfaqja e parkimit(2 poste parkimi). Zona në të cilën ndodhet vila është larg zhurmës së qytetit.
Të dhëna teknike:
1- Fasadë e ventiluar
2- Ndarje e brendshme me gibs/lesh guri
3- Kati -1 do te jetë beton “faccia a vista” ose stil industrial
4- Lartësia e katit Zero do të jetë 340 cm i përfunduar
5- Parketi do të jetë druri në cmim 50 euro/m2
6- Sistemi i dritave “smart home”
Cmimi i shitjes 682,200 Euro.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.