Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Mali i Robit

None

270m²

Në shitje

Përshkrimi

Vilë e vjetër në shitje tek Mali i Robit.
Sipërfaqja totale e truallit është 270 m2, nga të cilat 110 m2 janë ndërtim. Vila ndodhet në një fshat turistik tek Mali i Robit. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.