>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Pazari i Ri, Tiranë

4+2

205m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje vilë 2-katëshe në një ndër zonat që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme, tek Pazari i Ri. Kati i parë i vilës ka sipërfaqe 65.10m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, kuzhinë, dhomë ndenje dhe tualet, ndërsa kati i dytë ka sipërfaqe 69m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma dhe tualet. Në total vila ka sipërfaqe 205.7m2 bashkë me sipërfaqen e oborrit. Jepet për shitje e mobiluar.
Cmimi i shitjes 650.000 Euro. (Cmimi është i diskutueshëm)
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!




    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.