>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Residenca Kodra e Diellit 1

4+4

490.7m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vila e ndodhur në Residencën Kodra e Diellit 1.
Ka një sipërfaqe totale 490.7 m2 në të cilën përfshihen sipërfaqja fizike 460.5 m2, sipërfaqja e përbashkët 2.1 m2, sipërfaqja e verandës 28.8 m2.
Vila përbëhet nga disa ambjente me funksionalitete të ndryshme. Vila ka hyrje individuale, në katin hyrës ndodhen 2 poste parkimi, ambjenti i ndenjes, gatimit me dalje në ballkon, e cila ka një pamje të mrekullueshme, orientim Lindje, në këtë kuotë kemi edhe një tualet, në katin e poshtëm që nga kjo kuotë ndodhen ambjentet e shërbimit gjithashtu edhe një ambjent ndenje me akses të jashtëm në verandë dhe pishinë. Në katin e ndërmjetëm të ambjentit të kuzhinës dhe ndenjes ndodhen 2 dhoma gjumi dhe një tualet.
Në katin e sipërm të vilës kemi të organizuara 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Kjo vilë ka cmimin standart 1800 euro/m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.