>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Rruga e Ersekës, Korçë

6+2

350m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë tek Rruga e Ersekës, Korçë. Vila është e përbërë nga dy kate+ papafingo, ka sipërfaqe trualli 350 m2 dhe sipërfaqe totale ndërtimi 300 m2. Organizimi i vilës: Kati i parë 110 m2 me tipologji 3+1 pjesërisht i mobiluar.Kati i dytë me sipërfaqe 120 m2 dhe tipologji 3+1 pjesërisht i mobiluar. Kati i tretë është papafingo  me sipërfaqe 70 m2 dhe është i papërfunduar në punime. Vila ka oborr dhe kopësht. Cmimi 160,000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.