>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Turquoise Marina

3+2

335m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Turquoise Marina është një nga projektet më të mëdha, e vendosur në Hamallaj, Gjirit të Lalëzit.
• Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale.
• Shërbimet: Aquapark, pishinë, port detar, bar-restorant.
• Lehtësirat: Plazh privat, ankorim për varka, parkim i dedikuar, korsi biçikletash, ambiente sportive.
Vila ka një sipërfaqe parcele prej 335m2 dhe sipërfaqe fizike 131 m2, nga të cilat 32m2 është sipërfaqja e verandës dhe 252.38m2 është sipërfaqja e oborrit, kati i parë është i organizuar në ambjent ngrënie, kuzhinë, një tualet dhe verandë.
Kati i dytë është i organizuar në 2 dhoma matrimoniale, një dhomë gjumi për fëmijë dhe një tualet.
Cmimi i shitjes 320.000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.