>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje tek Turquoise Marina

3+2

214m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Turquoise Marina është një nga projektet më të mëdha, e vendosur në Hamallaj, Gjirit të Lalëzit.
• Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale.
• Shërbimet: Aquapark, pishinë, port detar, bar-restorant.
• Lehtësirat: Plazh privat, ankorim për varka, parkim i dedikuar, korsi biçikletash, ambiente sportive.
Vila ka një sipërfaqe parcele prej 214m2 dhe sipërfaqe fizike 131 m², nga të cilat 64.4m2 është sipërfaqja e katit nëntokë, 32m2 është sipërfaqja e verandës, 17.38m2 është sipërfaqja e oborrit dhe 2.22m2 është sipërfaqja e përbashkët, kati i parë është i organizuar në ambjent ngrënie, kuzhinë, një tualet dhe verandë.
Kati i dytë është i organizuar në dy dhoma matrimoniale, një dhomë gjumi për fëmijë dhe një tualet.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.