>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje-Tiranë

4+4

1080m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje vilë në një ndër zonat më të qeta të Tiranës tek Uzina e Autotraktorëve. Vila është e organizuar në 2 kate me sipërfaqe trualli 1080m2 dhe siperfëqe ndërtimi 531m2. Në total janë 4 dhoma gjumi, secila dhomë ka tualet të vetin, 3 sallone, ballkon dhe verandë. Vila ka dhe 110m2 parking, oborr me pemë frutore. Vila posedon certifikatë pronësie. Jepet për shitje e mobiluar.
Cmimi i shitjes 600000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.