>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në Shitje – Tiranë

4+3

400m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë 3 kate në Tiranë, Rruga Ali Visha , Tregu Elektrik. Sipërfaqja e truallit është rreth 400 m2.

Sipërfaqja e ndërtuar përkatësisht secili kat:

Kati përdhe:121.4 m2
Kati 1: 147 m2
Kati 2:136.5 m2
Vila është e mobiluar dhe ndodhet në një zonë mjaft të preferuar.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.