Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në Shitje – Tiranë

4+3

400m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet vilë 3 kate në Tiranë, Rruga Ali Visha , Tregu Elektrik. Sipërfaqja e truallit është rreth 400 m2.

Sipërfaqja e ndërtuar përkatësisht secili kat:

Kati përdhe:121.4 m2
Kati 1: 147 m2
Kati 2:136.5 m2
Vila është e mobiluar dhe ndodhet në një zonë mjaft të preferuar.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni.

Agjenti

Sokol Çili

Sokol Çili

Sokol Çili is founder and a real estate broker for Falcon. He counts more than 100s of real estate properties sold or rented out in his name.

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.