>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje – Vala Mar Residences, Hamallaj

4+4

300m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vala Mar Residences është një kompleks rezidencial dhe turistik i pozicionuar në natyrën e mrekullueshme të Hamallajt, në Gjirin e Lalzit. Me një shtrirje prej 1 km në bregdetin e Adriatikut, ky kompleks është shndërruar në destinacionin kryesor turistik të individëve dhe familjeve që dëshirojnë të shijojnë natyrën por edhe kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukturë. Vala Mar Residences ofron vila, apartamente, parkime të hapura dhe shumëllojshmëri shërbimesh.
Vila 2-katëshe ka sipërfaqe totale ndërtimi 300m2 ku është e organizuar në 4 dhoma gjumi, 2 sallone, kuzhinë e vecuar dhe 5 tualete. Ka 2 vende parkimi, oborr, sistem vaditje me pus, oxhak, depo, panel diellor, sistem kondicionimi, dush tek pishina. Vila shitet e mobiluar në menyre bashkëkohore dhe posedon hipotekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.