>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje-Vlorë

2+1

350m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje vilë 3-katëshe në kompleksin më të ri të vilave në zonën e Ujit të Ftohtë. Vila posedon një sipërfaqe trualli prej 350m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 325m2. Vila është e organizuar në katin nëntokë me 1 dhomë depo me sipërfaqe 25m2, kati përdhe është i organizuar në 2 sallone, 2 guzhina dhe 2 tualete, kati i parë ka 2 dhoma, 2 tualete dhe ballkon të madh. Vila ka 2 poste parkimi dhe oborr me gjelbërim. Vila ka mundësi ndërtimi pishine.
Cmimi i shitjes 500000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.