>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje

4+2

168m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë dy-kate në Durrës.Prona ndodhet në një pozicion shumë të favorshëm, pranë Hotel Vivas! Ka sipërfaqe trualli prej 168m2 dhe sipërfaqe ndërtimi prej 75m2 x 2 kate. Kati i parë organizohet në sallë ndenje me oxhak, kuzhinë të vecuar, dhomë tjetër dhe tualet. Disponon shkallë të brendshme për në katin e 2, i cili organizohet në 3 dhoma gjumi dhe tualet. Prona është totalisht e mobiluar me kushte bashkëkohore. Për t’u theksuar,ka themele për 5 kate ndërtim. Disponon certifikatë pronësie.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.