Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje&qera tek Kopshti Zoologjik, Tiranë

3+3

210m²

Me qera,Në shitje,TË VEÇANTA

Përshkrimi

Vilë në shitje&qera tek Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Me një sipërfaqe 210m2 bashkë me 2 poste parkimi dhe oborr 80m2. Vila është e organizuar në 2 kate ndërtimi, me nga 3 dhoma, 3 tualete dhe ambjent ngrënie. Vila është e investuar në detaje, ka arredim modern. Zona në të cilën ndodhet vila është një zonë e cila i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i qerasë 1500 Euro/muaj.
Cmimi i shitjes 500000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.