>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë për shitje në Don Bosko

3+2

213m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vilë për shitje në Don Bosko, pranë Bujtina e Gjelit dhe rrugës kryesore. Ka sipërfaqe totale 213m2 dhe sipërfaqe të brendshme 184 m2. Sipërfaqja e tokës 121 m2. E organizuar në katin e parë holli pritjes, dhomë ndenje dhe ambjenti ngrënies, dhomë e vecuar gatimi, tualet, depo e brendshme dhe verandë. Kati i dytë është i organizuar në 3 dhoma gjumi të bollshme, dhomë tharje, tualet, dhe ballkon i madh. Vila ofron një oborr të shfrytezueshëm me një ambient relaksues, një garazhd dhe një depo të jashtme. Në një zonë mjaft të qetë për të jetuar.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.