>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë për shitje & qera-Tiranë

None

350m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vila ndodhet tek Kthesa e Kamzës dhe ka sipërfaqe trualli prej 350m2. Është e organizuar në 3 kate ku secili kat është 140m2. Vila ka oborr me gjelbërim, ka të përfshira dhe 2 poste parkimi. Është e investuar në detaje, ka sistem kamerash. Vila është e pajisur me hipotekë. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i shitjes 370000 Euro.
Cmimi i qerasë 1200 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.