>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë shitje – Tiranë

3+3

392m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shesim vilë në një nga rezidencat më të reja në Tiranë, me vendndodhje Rr.Gjon Krisli, Sauk I vjetër.
Vila organizohet në:
Kati -1 me një sipërfaqe 126 m2 ku është projektuar për ambjent teknik, lavanderi dhe depo.
Kati 0 me sipërfaqe 98 m2 dhe veranda 25.6 m2.Organizohet në hyrjen në vilë, një studio dhe veranda.
Kati 1 ka sipërfaqe 145 m2 dhe organizohet në zonë dite, ambjenti i ndenjes, kuzhina dhe një tualet.
kati 2 me sipërfaqe 145 m2 është projektuar në 3 dhoma gjumi, ku secila ka një dhomë garderobë të vecantë dhe dy tualete. Secila dhomë është me dalje në ballkon.
Sipërfaqja e truallit është 392 m2. Cmimi i shitjes 1700 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.