>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Zyrë me qera tek Rruga “Brigada 8”, Tiranë

None

110m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Zyrë me qera tek Rruga “Brigada 8”, Tiranë.
Zyra posedon një sipërfaqe prej 110m2 e cila është e ndarë në 3 ambjente , në një paradhomë dhe 2 tualete. Zyra jepet me qera e mobiluar, ndodhet në katin e dytë të një pallati të mirë administruar me ashensor.
Lirohet në mes të shkurtit.
Cmimi i qerasë bashkë me taksat është 950 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.