>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Zyrë me qera tek Rruga e Kavajës, Tiranë

None

100m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Zyrë me qera tek Rruga e Kavajës, Tiranë.
Ofrojmë me qera zyrë me sipërfaqe prej 100m2. Zyra jepet me qera bosh, ndodhet në katin e 3 të një pallati të mirë administruar me ashensor. Në cmim është i përfshirë dhe një garazhd i mbyllur me qepen.
Cmimi i qerasë 800 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.