>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Pse te investoni ne Real Estate në Shqipëri?

Rritje e interesit për pronat në zonat bregdetare
Nëse jeni të interesuar për një apartament buzë detit, mund ta blini në Sarandë ose Vlore me cmime preferenciale. Saranda dhe Vlora është një shembull i bumit në sektorin e ndërtimit. Blerësit shqiptarë të shtëpive të dyta fillimisht filluan të blejnë prona në zonën e Golemit në Durrës. Ndërkohë, i gjithë bregdeti po tërheq më shumë blerës, shqiptarë dhe të huaj.

Lista e zonave më të mira bregdetare ku mund të blini një pronë përfshin Orikumin, Radhimën, Spillenë, Qerretin, Golemin, Gjirin e Lalzit, Kepin e Rodonit, Shëngjinin dhe Velipojën. Çmimet variojne, duhet permendur qe dhe pandemia ka krijuar nje hendek te madhe.

Nëse jeni duke kërkuar për një pronë në Shqipëri, mund të gjeni një listë të shkurtër më poshtë ne web-in tone kryesor.

Ju lutemi na kontaktoni nëse keni nevojë për ndihmë specifike ose keni nevojë për dikë që t’ju ndihmojë të gjeni një vend të përshtatshëm.

 

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tirana, Albania

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.