>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Liqeni

Filtrat e kërkimit

Dhoma dhe tualete

Lista e pronave

Tokë në shitje-Tiranë

Ofrojmë për shitje tokë pranë Kopshtit Zoologjik. Toka posedon një sipërfaqe prej 8000m2. Është e pajisur me certifikatë pronësie. Toka është e përshtatshme për ndërtime

Open Property »

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.