>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Rruga Pavarësia

Filtrat e kërkimit

Dhoma dhe tualete

Lista e pronave

Vilë në shitje

Shitet vilë dy-kate në Durrës.Prona ndodhet në një pozicion shumë të favorshëm, pranë Hotel Vivas! Ka sipërfaqe trualli prej 168m2 dhe sipërfaqe ndërtimi prej 75m2

Open Property »

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.