>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Sektori Rinia

Filtrat e kërkimit

Dhoma dhe tualete

Lista e pronave

Tokë në shitje

Shitet tokë me sipërfaqe 4000 m2, tek Sektori Rinia,pranë Parkut Ekologjik, Durrës.Eshtë e përshtatshme për kapanone, magazina etj. Posedon certifikatë pronësie. Për më shumë informacion

Open Property »

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.