>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Siri Kodra

Filtrat e kërkimit

Dhoma dhe tualete

Lista e pronave

Vilë me qera-Tiranë

Vila ndodhet tek Rruga “Siri Kodra”, posedon një sipërfaqe trualli prej 360m2, sipërfaqe ndërtimi 160m2 dhe sipërfaqe oborri 160m2. Vila është e organizuar në 2

Open Property »

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.