>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Aktivitet Biznesi

Ambjent biznesi + aktiviteti në shitje-Astir

Ofrojmë për shitje ambjent biznesi pranë Union Bank, në rrugë kryesore. Ambjenti posedon sipërfaqe prej 105m2. Gjysma e ambjentit është e ndarë në duplex. Ndodhet në katin 0, dhe ka 2 tualete. Është i pajisur me fasadë xhami nga pjesa e rrugës. Momentalisht ambjenti është i investuar në detaje dhe i arreduar si restorant-zgare. Përpara…

read more
1300 1200 Dhimitri Tona

Vilë dhe ambient biznesi në shitje ose me qera, Qendër, Korçë

Shitet ose jepet me qera vilë bashkë me aktivitetin e ngritur, qendër, Korçë. Funksionon si hotel aktualisht. Ndërtesa është ndërtesë 4 katëshe, e restauruar në 2022. Është e përbërë nga 10 dhoma, bari dhe restoranti, me një sipërfaqe prej 530 m2 ndërtesa si edhe 110 m2 oborr që shfrytëzohet si bar. Ka edhe ambient parkimi…

read more
1300 1200 Bora Ormanllari

Biznes me qera tek Pazari i Vjetër, Korçë

Jepet me qera biznes tek Pazari i Vjetër, Korçë. Është ndërtesë 2 kate + podrum me sipërfaqe 40 m2 secili kat. Aktualisht kati përdhe dhe podrumi funksinojnë si lokal. Kati i parë është ambjent qendrimi, suitë. Disponon dhomë gjumi, ambjent ndenje me kuzhinë, tualet. Ndërtesa është e gjitha e kompletuar dhe funksionale, me biznes të…

read more
1300 1200 Ilirjan Qano

Bujtinë në shitje ose me qera – Boboshticë

Shitet ose jepet me qera bujtinë në Boboshticë. Bujtina është e përbërë nga 3 kate dhe ka sipërfaqe trualli 860 m. Secili kat ka sipërfaqe 110 m2. Organizimi i bujtinës. Kati i parë: ambjent banimi- sallon-kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 dhomë e përdorur për maganizim, 2 tualete. Kati i dytë: sallon i madh, 3 dhoma…

read more
1300 1200 Ilirjan Qano

Tavernë me qera në Vithkuq, Korçë

Jepet me qera tavernë në afërsi të fshatit Vithkuq. Ndodhet 500 metër pa hyrë në fshat. Ka sipërfaqe totale 1000 m2. Lokali ka sipërfaqe 100 m2, ndërsa magazina 70 m2. Ka 2 dhoma dhe tualet. Taverna ka ambjent të jashtëm të rregulluar e cila mundeson nxjerrjen e tavolinave në verë , ka gjithashtu dhe vaskë…

read more
1300 1200 admin

Ambjent biznesi, Bar-Restorant në shitje dhe për qera në plazh, Durrës

Shitet dhe jepet me qera ambjent biznesi tek Hekurudhat në plazh, Durrës. Aktualisht është funksional si Bar-Restorant dhe ka klientelë të rregullt. Ka sipërfaqe 130 m2 dhe ndodhet buzë rrugës kryesore. Gjithashtu ndër avantazhet e këtij biznesi janë dhe garazhet në katin -1. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Cmimi qerasë 6000 Euro\Viti Cmimi shitjes 2300…

read more
1024 768 Ina Velo

Ambjent dhe aktivitet biznesi , bar-kafe, në shitje në Durrës

Shitet ambjent dhe aktivitet biznesi, bar-kafe në Durrës. Ka sipërfaqe totale 85 m2 dhe është ne nje nje zone mjaft te favorshme per biznes. Ndodhet në katin 0 , që e bën të ketë akses direkt me rrugen. Gjithashtu mund të zhvillohen dhe aktivitete të tjera si , parukeri, klinike dentare etj dhe aksesi direkt…

read more
960 540 Ina Velo

Ambjent dhe aktivitet biznesi në shitje në Vollga, Durrës

Shitet ambjent dhe aktivitet biznesi në Vollga, Durrës. Ka sipërfaqe totale 250m2 dhe është i investuar në detaje. Me experience pune prej 20 vitesh, staf të kualifikuar, si dhe klientelë të rregullt cilësohet si ndër bizneset më të ngritura në qytetin e Durrësit. Përfshin post parkime gjthashtu. Vendodhja e bën akoma më të favorshem si…

read more
1024 768 Ina Velo

Ambjent biznesi me qera tek Bulevard Republika, Korçë

Jepet me qera ambjent biznesi tek Bulevard Republika, Korçë. Biznesi është Bar-Kafe-Restorant. Është i përbërë nga dy kate, kati i dytë dhe i tretë, ku secili kat ka sipërfaqe 263 m2. Kati i tretë hapet verandë gjatë periudhës së verës. Ambjenti është i gjithi i investuar dhe totalisht i kompletuar, gati për punë. Ndodhet në…

read more
1300 1200 Bora Ormanllari

Truall dhe Restorant në shitje në Golem

Pronë eksluzive! Truall dhe Restorant në shitje në Golem. Trualli ka sipërfaqe 1850 m2 dhe restoranti 400 m2 , janë ngjitur me njëri tjetrin dhe ndodhen në vijën e pare. Restoranti është funksional dhe ka klientelë të rregullt. Trualli është i përshtashem për ndërtim hoteli. Është ndër zonat më të kërkuara dhe frekuentuara në Golem.…

read more
1280 720 Ina Velo
  • 1
  • 2

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.