Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambient Biznesi

Ambjent biznesi në shitje në Pezë – Eksluzive

Ambjent biznesi në shitje në Pezë. Ambjenti posedon një sipërfaqe trualli prej 7000m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 750m2. Ambjenti organizohet në 2 kate me sipërfaqe 250m2 secili kat. Kati -1 ka dhomë frigoriferike, kati i parë ka bar-restorant,vendparkim dhe një ambjent banimi, ndërsa kati 2 ka një sallë dasmash dhe eventesh të ndryshme. Bar-restoranti ka një…

read more
1504 1128 Jori Mersin

Magazinë në shitje ose qera, Pogradec

Shitet ose jepet me qera magazinë në Pogradec, 3 km larg nga qyteti. Magazina është e përbërë nga 2 kate dhe ka sipërfaqe trualli 2000 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 1300 m2 secili kat. Në total 2600 m2 ndërtim të dyja katet. Është ndërtim i ri. Gjithashtu toka mund të shfrytëzohet dhe për qëllime turistike për…

read more
550 350 Luka Grabocka

Njësi biznesi me qera tek Lagjia 1, Korçë

Jepet me qera njësi biznesi në Korçë te Lagjia 1. Dyqani ka një sipërfaqe prej 30 m2, I pajisur me fasadë xhami. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi pasi zona është mjaft e frekuentuar. Cmimi 25.000 lekë/muaj, i diskutueshëm. Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1280 960 Luka Grabocka

Ofrojmë me qera ambjent biznesi në Bllok

Ofrojmë me qera ambjent biznesi në Bllok. Bar-Restorant i investuar në detaje, posedon një sipërfaqe 180m2 + 160m2 është sipërfaqja e magazinës dhe e dhomës frigoriferike. Ndodhet në katin perdhe ka 2 tualete ka dhe kuzhinën e cila është e gjitha me fasadë xhami. Jepet me qera 3500 Euro/muaj. Për më shumë informacion apo për…

read more
1202 903 Jori Mersin

Ambjent biznesi me qera – Komuna e Parisit

Jepet ambjent biznesi me qera tek Komuna e Parisit, Tiranë. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 100 m2. Ka tashmë një klientelë të ngritur pasi ka rreth 16 vite që funksionon si restorant. Zona në të cilën dnodhet është mjaft e populluar dhe ofron shërbime nga më të ndryshmet, duke sjellë kështu premisa të larta për…

read more
1073 993 Jori Mersin

Ambjent zyre me qera tek Stadiumi Dinamo, Tiranë

Ambjent zyre me qera tek Stadiumi Dinamo, Tiranë. Me sipërfaqe totale 173.13 m2 ku 154.58 m2 janë sipërfaqe netto, 18.55 m2 janë sipërfaqe e përbashkët dhe 23.23 m2 është verandë. Ambjenti është i përshtatshëm për zyra, call-center, klinikë dentare, klinikë okulistike, etj. Vendndodhja shumë e mirë e ambjentit ndihmon në zhvillimin e biznesit që do…

read more
678 583 Jori Mersin

Dyqan me qera tek Lagjia 1 Korçë

Jepet dyqan me qera në Korçë tek Lagjia 1. Dyqani ka sipërfaqe 100 m2 dhe është i pajisur me fasadë xhami. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Çmimi 30.000 lekë/muaj. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1366 768 Ilirjan Qano

Godinë industriale në shitje, Korçë.

Godinë industriale në shitje, Korçë. Godina ka sipërfaqe trualli 908 m2, ndërsa sipërfaqja totale e ndërtimit është 1220 m2. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1366 768 Ilirjan Qano

Jepet me qera ambjent biznesi + shitet biznesi tek Pazari i Vjetër Korçë

Jepet me qera ambjent biznesi tek Pazari i Vjetër Korçë. Ambjenti është i përbërë nga bodrumi + kati i parë. Ka sipërfaqe totale 40 m2. Qera 30.000 lekë/muaj. Ambjenti ka qenë funksional deri para disa muajsh dhe njëkohësisht shitet dhe biznesi me të gjitha pajisjet e nevojshme. Biznesi shitet 1.000.000 lekë. Pazari i Vjetër Korçë…

read more
1600 1200 Alban Bibo

Ambjent biznesi me qera tek Pazari i Vjetër, Korçë

Jepet me qera ambjent biznesi tek Pazari i Vjetër Korçë. Ambjenti është dy kate, me shkallë nga brenda. Ka sipërfaqe 17 m2 secili kat. Ndërtim karakterstik i zonës. Mundësi shumë e mirë për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit pasi Pazari i Vjetër është atraksion turistik për shumë vizitorë. Cmimi 30.000 lekë/muaj. Për më…

read more
780 440 Alban Bibo

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.