>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament

Apartament në shitje pranë liqenit, Pogradec

Shitet apartament pranë liqenit, Pogradec. Apartamenti ka tipologji 3+1+2 tualete dhe një sipërfaqe prej 140 m2. Është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti është i mobiluar dhe ndodhet në katin e dytë banim.  Ndërtim i ri. Cmimi 8,500,000 lekë. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë…

read more
1300 1200 Manuela Rapce

Apartament në shitje – pranë Teg, Tiranë

Shesim apartament në një nga rezidencat më të reja në Tiranë, me vendndodhje Rr.Gjon Krisli, pranë Teg. Apartamenti ka sipërfaqe totale 132 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 119 m2,ndodhet në katin e dytë banim. Apartamenti organizohet në:ambjentin e ndenjes dhe kuzhina me ndricim të plotë dhe dalje në ballkon, 2 dhoma gjumi ku njëra ka…

read more
1600 1476 Jori Mersin

Apartament në shitje – pranë Teg, Tiranë

Shesim apartament në një nga rezidencat më të reja në Tiranë, me vendndodhje Rr.Gjon Krisli, pranë Teg. Apartamenti ka sipërfaqe totale 197 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 177 m2,ndodhet në katin e parë banim. Apartamenti organizohet në:ambjentin e ndenjes dhe kuzhina me ndricim të plotë dhe dalje në ballkon, 3 dhoma gjumi ku secila ka…

read more
1600 1476 Jori Mersin

Apartament në shitje-Vlorë

Ofrojmë për shitje apartament në Lagjen Uji i Ftohtë. Apartamenti ka sipërfaqe 160m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe verandë. Apartamenti ndodhet në katin e 1 të një kompleksi vilash 4 katëshe në përfundim e sipër. Kompleksi ka pishinë dhe vendparkimi për makina. Apartamenti ka pamje nga deti. Zona…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Apartament me qera pranë terminalit, Korçë

Jepet me qera apartament tek terminali, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe sipërfaqe 119 m2. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e shtatë, pallat i ri me ashensor. Ndodhet në një zonë të mirë të qytetit, shumë pranë qendrës me të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme.…

read more
1300 1200 Laureta Hysenaj

Apartament në shitje-Vlorë

Ofrojmë për shitje apartament në zonën e Lungomares, në një zonë mjaft të kërkuar gjatë sezonit veror. Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 111.43m2 nga të cilat 88.46m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 12.47m2 është sipërfaqja e ballkonit dhë 10.50m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Apartament në shitje-Vlorë

Ofrojmë për shitje apartament në zonën e Lungomares, në një zonë mjaft të kërkuar gjatë sezonit veror. Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 70.44m2 nga të cilat 58.69m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 5.12m2 është sipërfaqja e ballkonit dhë 6.63m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Apartament me qera tek ish-Bashkia, Korçë

Jepet me qera apartament tek ish-Bashkia, Korçë. Apartamenti ka tipologji 3+1 dhe është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, studio, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti është i mobiluar me kushte bashkëkohore dhe ndodhet në katin e dytë banim, pallat i ri me ashensor. Cmimi 25,000 lekë/muaj. Për më shumë informacion ose një vizitë…

read more
1300 1200 Bora Ormanllari

Apartament në shitje-Tiranë

Apartamenti në shitje ndodhet tek Rruga Don Bosko, në një ndër zonat më të kërkuara dhe të qeta të Tiranës. Me sipërfaqe 104m2, apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim. Cmimi i shitjes 110000 Euro. Për më shumë informacion ose një vizitë në…

read more
1300 1200 Mishel Çili

Shitet apartament buzë liqenit, Pogradec

Shitet apartament buzë liqenit Pogradec. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe një sipërfaqe prej 75 m2. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi,  tualet dhe ballkon. Apartamenti është i ndërtuar me punime shumë cilësore dhe është i pa mobiluar. Ndodhet në katin e shtatë banim, me ashensor. Disponon kondicioner. Cmimi 1250 euro/m2. Për më shumë informacion…

read more
1300 1200 Manuela Rapce

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.