>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Duplex

Duplex në shitje-Ali Demi, Tiranë

Ofrojmë për shitje duplex tek Rruga "Idriz Dollaku", në Ali Dem. Duplex-i ka sipërfaqe totale prej 170m2 dhe ndodhet në katin e 5 dhe të 6 të një pallati të mirëadministruar pa ashensor. Duplex-i është i rikonstruktuar, dhe i mobiluar në detaje, posedon dokumentacion të rregullt hipotekor. Duplexi është i ndarë në 2 hyrje dhe…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Papafingo në shitje – Plazh, Durrës

Papafingo në shitje pranë Hotel Germany, Plazh, Durrës. Apartamenti është Duplex, me siperfaqe brutto 140 m2 dhe sip. e brendshme 95.5 m2. Organizohet në dy shoma gjumi, ambjent ndenje, kuzhinë e vecuar, dy tualete dhe verandë. Apartamenti është pjesërish i mobiluar dhe ka oxhak funksional gjithashtu. Ndodhet dy minuta larg detit dhe ofron pamje pjesërisht…

read more
1300 1200 Ina Velo

EKSKLUZIVE-Duplex në shitje-Tiranë

Jepet për shitje duplex tek Zogu i Zi, në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme. Duplexi ka sipërfaqe totale 240m2 dhe është i organizuar në 3 dhoma gjumi, dhomë garderobe, sallon-kuzhinë, 3 tualete, 2 ballkone, dhomë lavanderie dhe 1 dhomë palestre. Ndodhet në katin e 5 & 6 të një godine me…

read more
1300 1200 Julian Koprencka

3 Duplekse në shitje në Qerret të investuar në detaje

Shiten 3 duplekse në Qerret të investuar në detaje. Kati parë ka sipërfaqe 63 m2, kati dyte 75 m2. Gjithashtu kane dhe verande me siperfaqe secili 100m2 dhe ndodhen ne katin 0. Kati parë i duplexeve organizohet në sallon, kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet, kurse kati dytë ka dy dhoma gjumi dhe secila ka tualet.…

read more
1024 768 Ina Velo

Apartament në shitje – Zogu i Zi, Tiranë

Shitet apartament dhe papafingo në Zog të Zi, pranë Doro City. Apartamenti ka tipologji 3+1+2 tualete, ndodhet në katin e 12. Posedon sipërfaqe prej 136 m2. Gjithashtu ka dhe një papafingo me të njëjtën sipërfaqe. Apartamenti është i investuar dhe ofron hapësira të bollshme me mundësi organizimi sipas kërkesës së klientit. Zona në të cilën…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Duplex me qera tek Kodra e Diellit 1, Tiranë

Duplex me qera tek Kodra e Diellit 1, Tiranë. Ofrojmë duplex me qera me sipërfaqe 110m2. Dupelx-i është i organizuar në 2 kate, ku kati i parë ka hyrje nga oborri, sallon+kuzhinë dhe një tualet, ndërsa kati i dytë është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë garderobe dhe një tualet. Jepet me qera…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Duplex në shitje tek Kompleksi Garden Building, Tiranë

Duplex në shitje tek Kompleksi Garden Building, Tiranë. Garden Building është projekti më i ri elitar shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës. Duplexi me tipologji 2+1+2 ndodhet në katin e 12 dhe 13 të godinës me sipërfaqe…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Duplex në shitje tek Kompleksi Garden Building, Tiranë

Duplex në shitje tek Kompleksi Garden Building, Tiranë. Garden Building është projekti më i ri elitar shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës. Duplexi me tipologji 2+1+2 ndodhet në katin e 12 dhe 13 të godinës me sipërfaqe…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Apartament duplex me qera në Laprakë, Tiranë

Apartament duplex me qera në Laprakë, Tiranë. Ofrojmë apartament duplex me qera me sipërfaqe 270m2. Apartamenti ka tipologji 4+1+3 dhe është i organizuar në 4 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 3 tualete. Jepet me qera bosh. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetes sa më komode. Cmimi…

read more
1300 1200 Mishel Çili

Duplex në shitje- Kompleksi Garden Building, Tiranë

Duplex në shitje 4+1 tek Kompleksi Garden Building, Tiranë. Garden Building është projekti më i ri elitar shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës. Me sipërfaqe totale 275.5 m2 ku: sipërfaqja e katit të parë është 113.3 m2…

read more
1240 720 Jori Mersin
  • 1
  • 2

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.