>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dyqan

Dyqan në shitje – Rruga Gjon Krisli, Tiranë

Në një nga rzidencat më të reja në Tiranë,vendndodhje Rr.Gjon Krisli, Sauk I vjetër, shesim dyqan me sipërfaqe 53.9 m2. Ndodhet në katin përdhe, objekti nr.2 . Zona ka një zhvillim të vrullshhëm duke ofruar të gjitha facilitetet e nevojshme.Ambjenti mund të përshtatet për aktivitete të ndryshme si farmaci, zyra etj. Për më shumë informacion…

read more
1600 1476 Jori Mersin

Ambjent biznesi në shitje-Vlorë

Ofrojmë për shitje dyqan tek Rruga "Hasan Kushta". Dyqani posedon një sipërfaqe totale prej 38m2 dhe ndodhet në katin e parë të një godine të mirëadministruar. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi i shitjes 800 Euro/m2 Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Dyqan + bodrum në shitje pranë Bulevardit Gjergj Kastrioti, Korçë

Shitet ambjent biznesi pranë Bulevard Gjergj Kastrioti, Korçë. Dyqani ndodhet në katin përdhe dhe ka sipërfaqe 94 m2 dhe verandë 25 m2. Ka bodrum që mund të shfrytëzohet si magazinë me sipërfaqe 140 m2. Ndodhet në një ndërtesë të re. Cmimi i dyqanit 140.000 euro dhe cmimi i bodrumit 42.000 euro. Për më shumë informacion…

read more
1300 1200 Ilirjan Qano

Dyqan në shitje tek Formula Uno, Korçë

Shitet dyqan tek Formula Uno, Korçë. Dyqani ka sipërfaqe 46 m2 dhe është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi, pasi ndodhet në një zonë me pallate. Dyqani ka fasadë xhami dhe tualet. Cmimi 3,000,000 lekë. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Laureta Hysenaj

Ambjent biznesi në shitje në plazh, Durrës

Shitet ambjent biznesi në plazh, Durrës , shumë pranë detit. Ka sipërfaqe totale 418 m2, ku pjesa e parë është dyqan me sipërfaqe 61m2, me vetrate xhami, në katin 0 dhe ka akses direkte me rrugën. Gjithashtu ka dy shkallë , ku zbret në pjesën e poshtme që ka sipërfaqe 327 m2 , me lartësi…

read more
1300 1200 Ina Velo

Njësi me qera – Korcë

Jepet bodrum me qera në Qendër të Korcës.Ka sipërfaqe totale 205 m2 dhe lartesi 3.4 m. Godina në të cilën ndodhet ka ashensor dhe është e investuar në detaje.Përshtatet për cdolloj aktiviteti. Cmimi është i diskutueshëm. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Jori Mersin

Ambjent biznesi me Qera- Korcë

Jepet ambjent biznesi/Dyqan me qera në Qendër të Korcës. Ambjenti ndodhet në katin e tretë. Ka sipërfaqe totale 236 m2 dhe lartesi 5 m dhe verandë 250 m2. Godina në të cilën ndodhet ka ashensor dhe është e investuar në detaje.Përshtatet për cdolloj aktiviteti. Cmimi është i diskutueshëm. Për më shumë informacion ose një vizitë…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Dyqan me Qera- Korcë

Jepet ambjent biznesi/Dyqan me qera në Qendër të Korcës. Ambjenti ndodhet në katin e dytë. Ka sipërfaqe totale 436.4 m2 dhe lartesi 3.4 m. Godina në të cilën ndodhet ka ashensor dhe është e investuar në detaje.Përshtatet për cdolloj aktiviteti. Cmimi është i diskutueshëm. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Dyqan me Qera- Korcë

Jepet ambjent biznesi/Dyqan me qera në Qendër të Korcës. Ambjenti ndodhet në katin përdhe. Ka sipërfaqe totale 172.3 m2 dhe lartesi 4.49 m. Godina në të cilën ndodhet ka ashensor dhe është e investuar në detaje.Përshtatet për cdolloj aktiviteti. Cmimi është i diskutueshëm. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Dyqan me Qera- Korcë

Jepet ambjent biznesi/Dyqan me qera në Qendër të Korcës. Ambjenti ndodhet në katin e parë. Ka sipërfaqe totale 436 m2. Godina në të cilën ndodhet ka ashensor dhe është e investuar në detaje.Përshtatet për cdolloj aktiviteti. Cmimi është i diskutueshëm. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!Qe

read more
1300 1200 Jori Mersin

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.