>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Garsoniere

Garsoniere me qera-Vlorë

Jepet garsoniere me qera tek Rruga "Gjergj Arianiti". Garsoniera ka sipërfaqe prej 44m2 dhe ndodhet në katin e 3 të një godinë të mirë-mbajtur. Jepet me qera e mobiluar. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e preferuar. Cmimi i qerasë 140 Euro/muaj. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Garsoniere me qera-Vlorë

Jepet me qera garsoniere me pamje nga deti pranë Resortit më të ri Marina Bay, Vlorë. Garsonieria ka sipërfaqe 35m2 dhe ndodhet në katin e dytë të një godine me ashensor. Jepet me qera e mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Zona në të cilën ndodhet garsoniera i ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Garsoniere me qera, pranë qendrës, Korçë

Jepet me qera garsoniere, pranë qendrës, Korçë. Ambienti është i mobiluar dhe ndodhet në katin e 8, me ashensor. Çmimi 18.000 lek në muaj. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Laureta Hysenaj

Garsoniere në shitje-Shkëmbi i Kavajës

Jepet për shitje garsoniere pranë Kamelias, tek Shkëmbi i Kavajës. Garsonieria ka sipërfaqe 44m2 nga të cilat sipërfaqja e brendshme është 39m2 dhe sipërfaqja e përbashkët është 5m2. Ndodhet në katin e 3 të një godine të mireadministruar pa ashensor. Jepet për shitje e mobiluar. Zona në të cilën ndodhet i ofron të gjitha facilitetet…

read more
1300 1200 Ina Velo

Garsoniere në shitje – Sheshi i Flamurit, Vlorë

Shitet garsoniere me vendndodhje tek Sheshi i Flamurit, Vlorë. Garsoniera ndodhet në katin e tretë, në një godinë banimi dhe shërbimesh 3-8-10-11 kate me një kat nëntokë. Sipërfaqja totale e garsonieres është 61.5m2, me sipërfaqe të brendshme 56.5m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 5m2. Zona është mjaft e kërkuar gjatë cdo periudhe të vitit sidomos gjatë…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Apartament në shitje-Shkëmbi i Kavajës

Ofrojmë për shitje apartament në një ndër zonat më të preferuara gjatë sezonit veror. Apartamenti për momentin është i ndarë në garsoniere me sipërfaqe 35m2 dhe në një apartament 1+1 me sipërfaqe 40m2. Apartamenti dhe garsonieria ndodhen në katin e 2 banim. Ka mundësi bashkimi për tu bërë apartament me tipologji 2+1+2. Cmimi i shitjes…

read more
1300 1200 Mishel Çili

Garsoniere me qera-Tiranë

Ofrojmë garsoniere me qera në Kombinat. Garsonieria ka sipërfaqe totale 55m2. Ndodhet në katin e 7 të një pallati të mirëadministruar. Garsonieria jepet me qera e mobiluar. Zona në të cilën ndodhet i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi i qerasë 200 Euro/muaj. Për më shumë informacion ose një vizitë…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Garsoniere në shitje afër Kamelia Resort, Shkëmbi I Kavajës

Shitet garsoniere afër Kamelia Resort, Shkëmbi i Kavajës. Ka sipërfaqe totale 35 m2 dhe ndodhet në katin e parë fizik të një pallati shumë të mirëmbajtur. Shitet e mobiluar dhe ndodhet shumë afër me detin. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1024 768 Ina Velo

Garsoniere me qera-Tiranë

Ofrojmë me qera garsoniere tek Rruga e Durrësit. Garsonieria ka sipërfaqe 40m2. Ndodhet në katin e 5 të një pallati i mirëadministruar pa ashensor. Garsonieria jepet me qera e mobiluar. Zona në të cilën ndodhet garsonieria i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode. Cmim i qerasë 350 Euro/muaj. Për…

read more
1300 1200 Julian Koprencka

Studio në shitje-Tiranë

Studio-ja ndodhet në residencën më të re në Tiranë, Residenca "Porcelani 1" tek Rruga "Xhanfize Keko". Me një sipërfaqe totale prej 38.71m2 ku 30.51m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 8.2m2 është sipërfaqja e përbashkët. Studio-ja është e organizuar në sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e parë të një godine me ashensor. Studio-ja…

read more
1300 1200 Jori Mersin
  • 1
  • 2

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.