>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Garsoniere

Garsoniere me qera-Tiranë

Ofrojmë garsoniere me qera në Kombinat. Garsonieria ka sipërfaqe totale 55m2. Ndodhet në katin e 7 të një pallati të mirëadministruar. Garsonieria jepet me qera e mobiluar. Zona në të cilën ndodhet i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi i qerasë 200 Euro/muaj. Për më shumë informacion ose një vizitë…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Garsoniere në shitje afër Kamelia Resort, Shkëmbi I Kavajës

Shitet garsoniere afër Kamelia Resort, Shkëmbi i Kavajës. Ka sipërfaqe totale 35 m2 dhe ndodhet në katin e parë fizik të një pallati shumë të mirëmbajtur. Shitet e mobiluar dhe ndodhet shumë afër me detin. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1024 768 Ina Velo

Garsoniere me qera-Tiranë

Ofrojmë me qera garsoniere tek Rruga e Durrësit. Garsonieria ka sipërfaqe 40m2. Ndodhet në katin e 5 të një pallati i mirëadministruar pa ashensor. Garsonieria jepet me qera e mobiluar. Zona në të cilën ndodhet garsonieria i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode. Cmim i qerasë 350 Euro/muaj. Për…

read more
1300 1200 Julian Koprencka

Studio në shitje-Tiranë

Studio-ja ndodhet në residencën më të re në Tiranë, Residenca "Porcelani 1" tek Rruga "Xhanfize Keko". Me një sipërfaqe totale prej 38.71m2 ku 30.51m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 8.2m2 është sipërfaqja e përbashkët. Studio-ja është e organizuar në sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e parë të një godine me ashensor. Studio-ja…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Ndërtesë me qera-Vlorë

Ofrojmë me qera ndërtesë 2-katëshe tek Rruga Aleksandër Moisiu. Me sipërfaqe ndërtimi prej 236m2 dhe sipërfaqe verande 40m2. Kati i parë disponon parkim për makinat ndërsa kati i dytë 4 dhoma plazhi. Ndërtesa është e përshtashme edhe për dhoma me qera ditore për turizëm. Ndërtesa ka pamje nga deti. Cmimi i qerasë 600 Euro/muaj. Për…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Garsoniere në shitje – Orikum, Vlorë

Shitet garsoniere me sipërfaqe të brendshme 31.4 m2 dhe sip. e përbashkët 8 m2. Ndodhet në katin e fundit, me një super pamje. Eshtë i mobiluar totalisht në mënyrë bashkëkohore. Është pas restorant Pulëbardhës/Bojos nga ana e detit, ngjitur me Marinën e Orikumit. Shitet 35.000 Euro. Për më shumë informacion ose një vizitë në prone…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Garsoniere në shitje-Tiranë

Ofrojmë për shitje garsoniere në Rrugën "5 Maji". Garsonieria posedon një sipërfaqe totale prej 46.5m2 ku 40.8m2 është sipërfaqa e brendshme e garsonieres dhe 5.7 është sipërfaqja e përbashkët. Është e organizuar në 1 dhomë, sallon+kuzhinë dhe tualet. Garsonieria është në ndërtim e sipër. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e qetë dhe…

read more
900 628 Jori Mersin

Garsoniere në shitje tek Mali i Robit, Kavajë

Shitet garsoniere tek Mali i Robit, Kavajë. Ka sipërfaqe 50 m2 dhe ndodhet në katin e dytë banim. Shitet e mobiluar. Tashmë Mali i Robit njihet si ndër fshatrat turistike më te kerkuara dhe me parametrat që ofron garsonierja është ideale për shtëpi pushimi. Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni…

read more
1024 768 Ina Velo

Garsoniere në shitje – Vlorë

Shitet garsoniere tek Rezidenca më e re,në Vlorë, pranë Vilave Qeveritare. Apartamenti ka sipërfaqe totale 41.7 m2 dhe sip.të brendshme 36.12 m2. Ndodhet në katin e parë dhe i ndricuar gjatë gjithë ditës. Kompleksi në të cilin ndodhet apartamenti është i sapo ndërtuar, ofron dhe një pishinë në funksion të banorëve. I gjithë kompleksi shikon…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Kompleks vilash në shitje

Kompleks vilash në shitje, Hamallaj, Gjiri I Lalzit. Kompleksi është ndërtuar së fundmi me një cilësi të lartë ndërtimi dhe dizajn fantastik. Nëse preferoni që shtëpia juaj buzë detit të jetë një oaz qetësie dhe komoditeti, zgjidhja optimale janë vilat e ndodhura në këtë kompleks. Organizimi i vilave: Kompleksi përbëhet nga gjashtë vila në total,…

read more
1600 900 Ujeza Doshlani
  • 1
  • 2

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.