>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Komerciale

Hotel në shitje-Vlorë

Hoteli në shitje ndodhet në Lungomare, në një ndër zonat më të preferuara gjatë sezonit veror. Me një sipërfaqe totale prej 2200m2 nga të cilat 1600m2 është siperfaqja e hotelit dhe 600m2 është sipërfaqja e parkimit nëntokë. Hoteli është i organizuar gjithsej në 24 dhoma ku 6 prej tyre janë suita, secila nga dhomat ka…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Dyqan në shitje – Rruga Gjon Krisli, Tiranë

Në një nga rzidencat më të reja në Tiranë,vendndodhje Rr.Gjon Krisli, Sauk I vjetër, shesim dyqan me sipërfaqe 53.9 m2. Ndodhet në katin përdhe, objekti nr.2 . Zona ka një zhvillim të vrullshhëm duke ofruar të gjitha facilitetet e nevojshme.Ambjenti mund të përshtatet për aktivitete të ndryshme si farmaci, zyra etj. Për më shumë informacion…

read more
1600 1476 Jori Mersin

Ambjent parkimi në shitje-Tiranë

Ofrojmë për shitje vende garazhdi tek Materniteti i Ri. Me sipërfaqe totale prej 272m2, janë 7 vende parkimi për makina. Ndodhet në katin nëntokë të një pallati të ri. Ambjentet janë një mundësi e mirë investimi. Cmimi i shitjes 70000 Euro. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Zana Terpini

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

Ambjenti për qera ndodhet tek Rruga e Elbasanit. Ka sipërfaqe trualli 1100m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 550m2. Ambjenti është i organizuar në 2 kate ku kati i parë ka sipërfaqe 330m2 është restorant i kompletuar me të gjitha paisjet funksionale, ndërsa kati i 2 ka sipërfaqe 220m2 ku është i organizuar në dhomë private, tualet. Ambjenti…

read more
1300 1200 Dhimitri Tona

Ambjent biznesi me qera tek Pazari i Vjetër, Korçë

Jepet me qera ambjent biznesi tek Pazari i Vjetër, Korçë. Ndërtesa është e përbërë nga 3 kate, me sipërfaqe 40 m2 secili kat. Aktualisht është bosh dhe është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi i qerasë 100,000 lekë/muaj. Kusht qera për 6 muaj. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos…

read more
1300 1200 Bora Ormanllari

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

Ambjenti për qera ndodhet tek Rruga "Besim Alla". Ka sipërfaqe totale 180m2, është i ndarë në 2 ambjente dhe 2 tualete. Ndodhet në katin përdhe, me fasadë xhami, ka dhe ndricim natyral. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si: market, restorant, magazinë, qendër kursi, etj. Cmimi i qerasë 700 Euro/muaj. Për më…

read more
1300 1200 Dhimitri Tona

Hotel në shitje në Drimadhë, Vlorë

Hotel në shitje në Drimadhë, Vlorë. Hoteli ndahet në dy godina , ku njëra nga ato është 3 katëshe, kurse tjetra dy katëshë dhe ka një total prej 34 dhomash. Ka sipërfaqe totale trualli 1750 m2, ku 1500 m2 janë sipërfaqe ndertimi. Ndodhet vetëm 3 minuta më këmbë nga plazhi. 700 m2 janë tokë për…

read more
1284 1253 Ina Velo

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

Ofrojmë ambjent biznesi me qera tek Sheshi Willson. Ambjenti ka sipërfaqe totale prej 40m2. Ndodhet në katin e 3 të një godine biznesi mjaft të kërkuar për të investuar. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme. Cmimi i qerasë 400 Euro/muaj. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na…

read more
1300 1200 Julian Koprencka

Ambjent biznesi në shitje & qera-Vlorë

Ambjenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara, tek Rruga "Hasan Kushta". Ambjenti ka sipërfaqe totale 48m2, ka dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e 2 të një godine të re. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi i shitjes 2000 Euro/m2 Cmimi i qerasë 250 Euro/muaj. Për më shumë informacion…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Ambjent biznesi në shitje-Vlorë

Ofrojmë për shitje dyqan tek Rruga "Hasan Kushta". Dyqani posedon një sipërfaqe totale prej 38m2 dhe ndodhet në katin e parë të një godine të mirëadministruar. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi i shitjes 800 Euro/m2 Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.