>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Njësi

Dyqan në shitje – Rruga Gjon Krisli, Tiranë

Në një nga rzidencat më të reja në Tiranë,vendndodhje Rr.Gjon Krisli, Sauk I vjetër, shesim dyqan me sipërfaqe 53.9 m2. Ndodhet në katin përdhe, objekti nr.2 . Zona ka një zhvillim të vrullshhëm duke ofruar të gjitha facilitetet e nevojshme.Ambjenti mund të përshtatet për aktivitete të ndryshme si farmaci, zyra etj. Për më shumë informacion…

read more
1600 1476 Jori Mersin

Ambjent biznesi në shitje, Korçë

Shitet ambjent biznesi tek Rruga “Viktimat e 7 Shkurtit”, Korçë. Ka një sipërfaqe prej 200 m2, ka funksionuar si supermarket. Është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi i diskutueshëm! Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Alban Bibo

Njësi me qera – Korcë

Jepet bodrum me qera në Qendër të Korcës.Ka sipërfaqe totale 205 m2 dhe lartesi 3.4 m. Godina në të cilën ndodhet ka ashensor dhe është e investuar në detaje.Përshtatet për cdolloj aktiviteti. Cmimi është i diskutueshëm. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Jori Mersin

Ambjent biznesi me Qera- Korcë

Jepet ambjent biznesi/Dyqan me qera në Qendër të Korcës. Ambjenti ndodhet në katin e tretë. Ka sipërfaqe totale 236 m2 dhe lartesi 5 m dhe verandë 250 m2. Godina në të cilën ndodhet ka ashensor dhe është e investuar në detaje.Përshtatet për cdolloj aktiviteti. Cmimi është i diskutueshëm. Për më shumë informacion ose një vizitë…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Dyqan me Qera- Korcë

Jepet ambjent biznesi/Dyqan me qera në Qendër të Korcës. Ambjenti ndodhet në katin e dytë. Ka sipërfaqe totale 436.4 m2 dhe lartesi 3.4 m. Godina në të cilën ndodhet ka ashensor dhe është e investuar në detaje.Përshtatet për cdolloj aktiviteti. Cmimi është i diskutueshëm. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Jepet me qera ambjent biznesi tek Lagjia 2, Korçë

Jepet me qera ambjent biznesi tek Lagjia 2, Korçë. Është e ogranizuar 2 kate + bodrum. Secili kat ka sipërfaqe 100 m2. E përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi 500 euro/muaj. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Jorgo Çili

Njësi biznesi në shitje tek Bulevardi Gjergj Kastrioti, Korçë

Shitet njësi biznesi pranë Bulevardit Gjergj Kastrioti, Korçë. Ka sipërfaqe 36,6 m2 , është ndërtim i ri. I përshtatshëm për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit pasi dhe zona ka lëvizshmëri të lartë. Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Jorgo Çili

Njësi biznesi në shitje pranë Bulevardit Gjergj Kastrioti, Korçë

Shitet njësi biznesi pranë Bulevardit Gjergj Kastrioti, Korçë. Ka sipërfaqe 25,5 m2 , është ndërtim i ri. I përshtatshëm për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit pasi dhe zona ka lëvizshmëri të lartë. Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Jorgo Çili

Ambjent biznesi në shitje/qera – Tiranë

Shitet ose jepet me qera ambjent me sipërfaqe 180 m2, tek Sheshi Wilson. Ka hapësira të bollshme dhe përshtatet për zyra dhe aktivitete të ndryshme biznesi. Nodhet në katin e katërt me ashensor dhe i pesti nga toka. Organizohet në ambjentin hyrës, kuzhina, 2 ballkone dhe tualet. Dhomat përshtaten në varësi të klientit. Cmimi i…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Gjysëm bodrum në shitje tek Rruga e Durrësit në Tiranë

Shitet gjysëm bodrum në Tiranë, Ndodhet tek Rruga e Durrësit , përballë " Colosseo ". Ka një sipërfaqe prej 95 m2. Ndodhet në katin -1 . Aksesi direkt në rrugë kryesore që e bën të përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi, si dyqane, magazinë etj. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos…

read more
956 1280 Ina Velo

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.