>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi Private

Vilë në shitje-Lundër, Tiranë

Ofrojmë për shitje vilë në rezidencën më të re që ndodhet vetëm 200m nga TEG dhe 8 KM nga qendra e Tiranës, residenca ka një vendodhje shumë të mirë, ofron dritë gjithë ditën duke marrë parasysh orientimin e favorshëm. Rezidenca karakterizohet nga panorama që të lë pa fjalë, sipërfaqe të gjelbëruara, ajër i pastër, privatësi…

read more
1300 1200 Mishel Çili

Shtëpi private në shitje-Vlorë

Jepet për shitje shtëpi private tek Lagjia 1 Maji, tek Plazhi i Vjetër. Shtëpia posedon sipërfaqe trualli prej 300m2 ku kati përdhe ka sipërfaqe 127m2 dhe është i ndarë në 5 garsoniere. Kati i dytë ka sipërfaqe 165m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Ndërsa kati i tretë ka…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Shtëpi private në shitje, lagjia 11, Korçë

Shitet shtëpi private në lagjen 11, Korçë. Shtëpia ka një sipërfaqe trualli prej 132 m2, nga të cilat 87 m2 janë sipërfaqe ndërtimi, secili kat. Është shtëpi 2-katëshe. Dhe ka tipologji 3+1. Gjithashtu disponon edhe oborr. Çmimi 140,000 euro, i diskutueshëm. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1024 512 Masild Bucuku

Shtëpi private në shitje-Daias, Tiranë

Shtëpia private për shitje ndodhet në Daias, posedon një sipërfaqe oborri prej 350m2 dhe sipërfaqe ndërtimi prej 110m2. Është e organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Shitet bosh. Shtëpia posedon certifikatë pronësie. Zona në të cilën ndodhet shtëpia private është mjaft e qetë dhe ndodhet larg zhurmës së qytetit. Për më shumë…

read more
1300 1200 Julian Koprencka

Shtëpi private në shitje, Vinçan, Korçë

Shitet shtëpi private, në Vinçan, Korçë. Shtëpia është 2 katëshe me sipërfaqe 220 m2 dhe sipërfaqe totale toke prej 1500 m2 ku 450 m2 janë truall. Kati i 1 ka sallon, kuzhinë, dhomë gjumi dhe pjesën tjetër të pandërtuar. Kati i 2 është i përbërë nga sallon-kuzhinë, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete (njëri i…

read more
1300 1200 Jorgo Çili

Shtëpi private në shitje-Lagjia “28 Nëntori”, Vlorë

Jepet për shitje shtëpi private në një ndër zonat më të kërkuara të qytetit të Vlorës tek Lagjia "28 Nëntori", Vlorë. Shtëpia private ka sipërfaqe trualli prej 130m2 dhe sipërfaqe ndërtese 150m2. Shtëpia është 2-kateshe, e organizuar në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje-gatimi dhe tualet, jepet për shitje bosh. Ndërtim i vitit 1940. Cmimi i…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Ndërtesë në shitje-Rruga “Mahumude Lagji”, Vlorë

Jepet për shitje ndërtesë buzë rrugës kryesore tek Rruga Mahumude Llagji. Ndërtesa ka sipërfaqe trualli 260m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 60m2. Ndërtesa ka nevojë për restaurim. Është një mundësi e mirë investimi. Cmimi i shitjes 30000 Euro. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Shtëpi private në shitje- Lagjia Kushtrimi, Vlorë

Jepet për shitje shtëpi private 2-katëshe tek Rruga Haxhi Xhyherri. Shtëpia ka sipërfaqe trualli 300m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 230m2. Kati i parë ka sipërfaqe 110m2 dhe funksionon si magazinë, ndërsa kati i dytë është shtëpi banimi me tipologji 3+1+ballkon. Shtëpia jepet për shitje e mobiluar. Zona në të cilën ndodhet shtëpia është shumë e qetë…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Shtëpi private në shitje-Rruga Halim Xhelo, Vlorë

Ofrojmë për shitje shtëpi private 1 katëshe tek Rruga Halim Xhelo. Shtëpia ka sipërfaqe trualli 400m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 99m2. Është e organizuar në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje dhe gatimi, 1 tualet, verandë, oborr me gjelbërim, vendparkim. Në pjesën tjetër të truallit është e ndërtuar dhe një garsoniere (proces marrje certifikate). Shtëpia jepet për…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Shtëpi private në shitje, Lagjia 4, Korçë

Shitet shtëpi private në lagjen 4, Korçë. Shtëpia ka sipërfaqe trualli 100 m2 dhe sipërfaqe ndërtese 73 m2 secili kat. Shtëpia ka nevojë për rregullime. Ka tarracë dhe oborr. Çmimi 5,000,000 lekë. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Masild Bucuku

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.