>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë

Tokë në shitje-Tiranë

Ofrojmë për shitje tokë pranë Kopshtit Zoologjik. Toka posedon një sipërfaqe prej 8000m2. Është e pajisur me certifikatë pronësie. Toka është e përshtatshme për ndërtime të ndryshme. Cmimi i shitjes 200 Euro/m2 Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Dhimitri Tona

Tokë në shitje-Tiranë

Ofrojmë për shitje tokë në Baldushk. Toka ka sipërfaqe prej 6000m2. Tek toka është dhe një ndërtesë me sipërfaqe 50m2, ndërtesa është e organizuar në 1 dhomë dhe tualet. Ka leje ndërtimi për 2 kate, posedon certifikatë pronësie. Pjesa tjetër e tokës është me pemë frutore dhe vreshta. Cmimi i shitjes 50 Euro/m2. Për më…

read more
1300 1200 Dhimitri Tona

Tokë në shitje-Durrës

Ofrojmë për shitje tokë në Arapaj. Toka posedon një sipërfaqe totale prej 14000m2. Toka është e përshtatshme për ndërtime të ndryshme, si: kompleks vilash, hotele, etj. Toka është një mundësi shume e mirë investimi. Cmimi i shitjes 280000 Euro. Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Jori Mersin

Super apartament në shitje pranë terminalit, Korçë

Shitet super apartament pranë terminalit, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 126 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma dhumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe ndodhet në katin e pestë banim. Pallati është ndërtim i ri me ashensor. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet…

read more
1300 1200 Laureta Hysenaj

Truall në shitje tek Lagjia 5, Pogradec

Shitet tokë truall tek Lagjia 5, Pogradec. Toka ka sipërfaqe 430 m2 dhe është e përshtatshme për ndërtime të ndryshme. Është e rrethuar e gjitha me mur. Cmimi 4,000,000 lekë. Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Masild Bucuku

Truall në shitje tek Lagjia 5, Pogradec

Shitet tokë truall tek Lagjia 5, Pogradec. Trualli ka sipërfaqe 1217 m2 dhe është i përshtatshëm si për ndërtime rezidenciale dhe për ndërtime biznesi pasi toka ka pamje shume të mire të gjithë qytetit dhe liqenit. Cmimi 10700 lekë/m2, cmimi dysheme i vendosur nga shteti. Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos…

read more
1300 1200 Masild Bucuku

Tokë në shitje-Vlorë

Ofrojmë për shitje tokë-truall në zonën e Akerni-së, me sipërfaqe 1052m2. Tek toka janë 2 ndërtesa ku njëra është kapanon me sipërfaqe 180m2 dhe ndërtesa tjetër është oficinë me sipërfaqe 360m2. Zona në të cilën ndodhet toka është një mundësi e mirë investimi. Cmimi i shitjes 170000 Euro. Për më shumë informacion ose një vizitë…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Tokë Truall në shitje në Fllakë, Durrës

Shitet toke truall në Fllakë, Durrës. Ka sipërfaqe 4000 m2 dhe ndodhet buzë rruge. Mund të shfrytëzohet per kapanone etj. Ka mundesi zgjerimi deri ne 10.000 m2. Aksesi direkt me rrugen i jep avantazh për zhvillimin e biznesit. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Cmimi shitjes 37 Euro\m2 Për më shumë informacion ose një vizitë në…

read more
1024 625 Ina Velo

Tokë në shitje tek ish-SMT-ja, Korçë

Shitet tokë arë e konvertueshme në truall tek ish-SMT-ja, Korçë. Toka ka sipërfaqe 200 m2. Cmimi 800,000 lekë, i diskutueshëm. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
275 183 Panajot Birka

Tokë në shitje-Vlorë

Toka ndodhet në Kodrën e Zvernecit, pamje spetakolare të detit dhe të ishullit të Sazanit. Me sipërfaqe 1000m2. Zona në të cilën ndodhet toka është një mundësi e mirë investimi për ndërtime teë ndryshme si: shtëpi pushimi, hotel, vila, etj. Cmimi i shitjes 170000 Euro. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.