>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Truall

Super Vilë në shitje në Qerret, Kavajë

Shitet super Vilë në Qerret. Ka sipërfaqe totale trualli 3000 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi të vilës 520 m2. Ka dy kate banimi dhe bodrumin. Organizohet në 2 soxhorno, 4 dhoma gjumi, 3 banjo dhe ballkone secili kat me sipërfaqe 70 m2. Totalisht e mobiluar në mënyrë bashkëkohore , ideale për jetesë dhe pushime. Disponon dokumentacion…

read more
1200 1600 Ina Velo

Super apartament në shitje pranë terminalit, Korçë

Shitet super apartament pranë terminalit, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 126 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma dhumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe ndodhet në katin e pestë banim. Pallati është ndërtim i ri me ashensor. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet…

read more
1300 1200 Laureta Hysenaj

Truall në shitje tek Lagjia 5, Pogradec

Shitet tokë truall tek Lagjia 5, Pogradec. Toka ka sipërfaqe 430 m2 dhe është e përshtatshme për ndërtime të ndryshme. Është e rrethuar e gjitha me mur. Cmimi 4,000,000 lekë. Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Masild Bucuku

Truall në shitje tek Lagjia 5, Pogradec

Shitet tokë truall tek Lagjia 5, Pogradec. Trualli ka sipërfaqe 1217 m2 dhe është i përshtatshëm si për ndërtime rezidenciale dhe për ndërtime biznesi pasi toka ka pamje shume të mire të gjithë qytetit dhe liqenit. Cmimi 10700 lekë/m2, cmimi dysheme i vendosur nga shteti. Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos…

read more
1300 1200 Masild Bucuku

Tokë Truall në shitje në Fllakë, Durrës

Shitet toke truall në Fllakë, Durrës. Ka sipërfaqe 4000 m2 dhe ndodhet buzë rruge. Mund të shfrytëzohet per kapanone etj. Ka mundesi zgjerimi deri ne 10.000 m2. Aksesi direkt me rrugen i jep avantazh për zhvillimin e biznesit. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Cmimi shitjes 37 Euro\m2 Për më shumë informacion ose një vizitë në…

read more
1024 625 Ina Velo

Tokë truall në shitje tek Lagjia 12, Korçë

Shitet tokë truall tek Lagjia 12, Korçë. Ka sipërfaqe 154 m2 dhe është i përshtatshëm për ndërtime rezidenciale. Cmimi 15,400,000 lekë Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1240 719 Ilirjan Qano

Shitet ose jepet për truall ndërtimi, tokë truall + ndërtesë 2 kate tek rruga “Teli Samsuri”, Korçë

Shitet ose jepet për truall ndërtimi, tokë truall + ndërtesë 2 kate. Ndodhet buzë rrugës kryesore në unazë, tek rruga “Teli Samsuri”, Korçë. Toka ka sipërfaqe 3300 m2. Ndërtesa është e përbërë nga 2 kate dhe ka sipërfaqe ndërtimi 1200 m2.  Mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme dhe  shitet e gjitha me çmim 750.000…

read more
1300 1200 Alban Bibo

Tokë truall në shitje pranë ish fabrikës së tullës Korçë

Shitet tokë truall pranë ish fabrikës së tullës, Korçë. Ka sipërfaqe 5000 m2. Toka është e përshtatshme për ndërtime të ndryshme. Cmimi 35 euro/m2, i diskutueshëm. Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Jorgo Çili

Shtëpi private në shitje tek Lagjia 3, Korçë

Shitet shtëpi private + truall tek Lagjia 3, Korçë. Shtëpia është ndërtim i vjetër 1 kat, ka sipërfaqe trualli 174 m2 dhe është e përshtatshme për ndertime rezidenciale. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!  

read more
592 549 Jorgo Çili

Shitet tokë truall në Voskopojë

Shitet tokë truall + magazinë në Vokopojë. Sipërfaqja e truallit është 820 m2 ndërsa ndërtesa është 624 m2. Toka është e përshtatshme për ndërtime të ndryshme sidomos në fushën turistike, pasi Voskopoja është një atraksion mjaft i preferuar turistik. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1280 720 Ilirjan Qano

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.