>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë

Vilë shitje – Tiranë

Shesim vilë në një nga rezidencat më të reja në Tiranë, me vendndodhje Rr.Gjon Krisli, Sauk I vjetër. Vila organizohet në: Kati -1 me një sipërfaqe 151 m2 ku është projektuar për ambjent teknik, lavanderi dhe depo. Kati 0 me sipërfaqe 80 m2 dhe veranda 20 m2.Organizohet në hyrjen në vilë, një studio,veranda dhe garazhi.…

read more
1600 1476 Jori Mersin

Vilë shitje – Tiranë

Shesim vilë në një nga rezidencat më të reja në Tiranë, me vendndodhje Rr.Gjon Krisli, Sauk I vjetër. Vila organizohet në: Kati -1 me një sipërfaqe 126 m2 ku është projektuar për ambjent teknik, lavanderi dhe depo. Kati 0 me sipërfaqe 98 m2 dhe veranda 25.6 m2.Organizohet në hyrjen në vilë, një studio dhe veranda.…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Vilë në Shitje – Green Coast, Palase

Shitet Vilë në një nga komplekset rezidenciale premium “Green Coast Resort & Residences” ndërtuar në Palasë – një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare, në afërsi të Vlorës. Vila Big Twin është pozicionuar në brezin e katërt të kompleksit shumë pranë detit me një pamje fantastike.Tipologjia e Vilës është ndërtim 2 kate me…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Super Vilë në shitje në Qerret, Kavajë

Shitet super Vilë në Qerret. Ka sipërfaqe totale trualli 3000 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi të vilës 520 m2. Ka dy kate banimi dhe bodrumin. Organizohet në 2 soxhorno, 4 dhoma gjumi, 3 banjo dhe ballkone secili kat me sipërfaqe 70 m2. Totalisht e mobiluar në mënyrë bashkëkohore , ideale për jetesë dhe pushime. Disponon dokumentacion…

read more
1200 1600 Ina Velo

Vilë në shitje – “Green valley Rezidence”, Tirana

Green Valley, rezidenca më e re pranë parkut të Liqenit Artificial, Tiranë. E pozicionuar në një nga zonat më të gjelbërta dhe të bukura të Tiranës me pamje nga parku i madh i liqenit, Green Valley sjell konceptin e "një shtëpie në mes të një pylli të vërtetë", ku godinat janë të rrethuara me pemë…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Vilë në shitje – “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL

Green Valley, rezidenca më e re pranë parkut të Liqenit Artificial, Tiranë. E pozicionuar në një nga zonat më të gjelbërta dhe të bukura të Tiranës me pamje nga parku i madh i liqenit, Green Valley sjell konceptin e "një shtëpie në mes të një pylli të vërtetë", ku godinat janë të rrethuara me pemë…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Vilë në shitje-Vlorë

Ofrojmë për shitje vilë 3-katëshe në kompleksin më të ri të vilave në zonën e Ujit të Ftohtë. Vila posedon një sipërfaqe trualli prej 350m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 325m2. Vila është e organizuar në katin nëntokë me 1 dhomë depo me sipërfaqe 25m2, kati përdhe është i organizuar në 2 sallone, 2 guzhina dhe 2…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Vilë në shitje në Gjinar, Elbasan

Shitet Vilë në Gjinar, Elbasan. Ka sipërfaqe trualli 3900m2 dhe sipërfaqe ndërtimi të vilës 163 m2. Gjinari njihet si ndër pikat kyçe turistike në Elbasan dhe ofrohet si mundesi shumë e mirë për investim, mes gjelbërimit dhe ajrit të pastër. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos…

read more
1600 900 Ina Velo

Vilë 2 katëshe në shitje në plazh, Durrës

Shitet Vilë 2 katëshe në plazh, Durrës. Ka sipërfaqe trualli 230 m2 .Kati i parë 5 dhoma , gjithashtu dhe kati 2 ka 5 dhoma, ka 6 tualete te reja dhe cdo dhomë thuajse është me tualet. Ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe komode për jetesë . Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për…

read more
960 1280 Ina Velo

Vilë në shitje-Gjiri i Lalzit

Ofrojmë për shitje vilë tek kompleksi “Turqoise Marina”, kompleksi ofron disa facilitete: -Plazh privat i garantuar, -Port ankorimi për mjetet lundruese, -Parkim i dedikuar për çdo vilë, edhe për vizitorët, -Parkim dhe korsi biçikletash, -Ambjente sportive – tenis, basketboll, volejboll, futboll, etj, -Izolim termik, teknologji të lartë. Vila për shitje ka këto karakteristika: Sipërfaqe fizike…

read more
300 169 Jori Mersin

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.