>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

coastal

Nuk ka arsye më të mirë për të blerë një pronë në Shqipëri

  Bregdeti shqiptar ofron pamje mahnitëse, ujëra të kristalta dhe ofertat më të mira të pronave kudo në Mesdhe. Nuk është çudi që blerësit po vërshojnë në vendin tonë nga e gjithë bota. Në kushtet kur qiratë dhe çmimet e shitjes së apartamenteve në bregdet janë rritur , investimet në prona në këto zona mund…

read more
1600 1193 Falcon Moderator

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.