>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

loneliest house

Zbulohet misteri i shtëpisë më të vetmuar në botë

Fotografitë e një shtëpie të vogël të bardhë e vetme në një ishull të largët po qarkullojnë në të gjitha mediat sociale. Ajo është emëruar si shtëpia më e vetmuar në botë dhe për shumë njerëz duket si një shtëpi ëndrrash. Sipas mediave të huaja kjo shtëpi është e vendosur në Ellidaey, një ishull i…

read more
900 675 Falcon Moderator

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.