>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel

Hotel në shitje-Vlorë

Hoteli në shitje ndodhet në Lungomare, në një ndër zonat më të preferuara gjatë sezonit veror. Me një sipërfaqe totale prej 2200m2 nga të cilat 1600m2 është siperfaqja e hotelit dhe 600m2 është sipërfaqja e parkimit nëntokë. Hoteli është i organizuar gjithsej në 24 dhoma ku 6 prej tyre janë suita, secila nga dhomat ka…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Hotel në shitje në Drimadhë, Vlorë

Hotel në shitje në Drimadhë, Vlorë. Hoteli ndahet në dy godina , ku njëra nga ato është 3 katëshe, kurse tjetra dy katëshë dhe ka një total prej 34 dhomash. Ka sipërfaqe totale trualli 1750 m2, ku 1500 m2 janë sipërfaqe ndertimi. Ndodhet vetëm 3 minuta më këmbë nga plazhi. 700 m2 janë tokë për…

read more
1284 1253 Ina Velo

Hotel në shitje-Vlorë

Ofrojmë për shitje hotel luksoz në zonën e Radhimës, me sipërfaqe trualli 1200m2, ku sipërfaqja totale është 2700m2. Hoteli është i organizuar në 4 kate ku kati nëntokë është vendparkimi, kati i parë është bar-restorant. Gjithsej hoteli ka 24 suita të tipologjise 1+1. Hoteli ka arredim modern dhe është vlerësuar me cmim në 20 hotelet…

read more
1300 1200 Falcon Moderator

Hotel në shitje-Vlorë

Ofrojmë për shitje hotel luksoz në zonën e Radhimës, me sipërfaqe trualli 1200m2, ku sipërfaqja totale është 2700m2. Hoteli është i organizuar në 4 kate ku kati nëntokë është vendparkimi, kati i parë është bar-restorant. Gjithsej hoteli ka 24 suita të tipologjise 1+1. Hoteli ka arredim modern dhe është vlerësuar me cmim në 20 hotelet…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Hotel në shitje-Durrës

Hoteli ndodhet tek Gjiri i Lalzit. Disponon një sipërfaqe ndërtimi 669m2. Hoteli është i organizuar në 3 kate, ku kati i parë është bar-restorant dhe piceri, ndërsa katet e tjera janë gjithsej 9 dhoma dhe 9 tualete. Vendndodhja e mirë e residencës është një mundësi shumë e mirë investimi. Cmimi i shitjes 900000 Euro. Për…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Hotel me 4 yje me qera në Qerret

Jepet hotel me 4 yje me qera në Qerret. Ka 7 kate dhe 59 dhoma në total . Kati parë është bar-restorant, katet e tjera janë dhoma gjumi . Ndodhet në vijën e dytë dhe ka pamje nga deti . Është ndërtim i viteve të fundit dhe cdo gjë është e investuar në detaje. Gjithashtu…

read more
1600 1200 Ina Velo

Hotel në shitje në plazh , Durrës

Shitet hotel 3 katësh në plazh, Durrës. Ka 600 m2 ndërtim. Kati parë është bar-restorant. Kati dytë ka 10 dhoma si dhe kati 3 ka 10 dhoma. Ka leje ndërtimi dhe për dy kate të tjera . Ndodhet në vijën e dytë, shumë afër me detin. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacion…

read more
1024 768 Ina Velo

Hotel në shitje në qendër, Korçë

Shitet hotel në zonën qendrore të qytetit të Korçës, pranë pedonales dhe rrugëve kryesore të qytetit. Struktura e hotelit është e përbërë nga 3 kate + podrum. Ka sipërfaqe ndërtimi 300 m2 secili kat, në total 900 m2 ndërtim + podrum, funksional si magazinë. Organizimi: Kati përdhe: Bar-Restorant, recepsion dhe kuzhinë. Kati i parë dhe…

read more
1300 1200 Ilirjan Qano

Godinë 3-katëshe në shitje në Lungomare, Vlorë

Godinë 3-katëshe në shitje në Lungomare, Vlorë. Ofrojmë për shitje godinë 3-katëshe me sipërfaqe trualli 500m2 dhe me sipërfaqe ndërtimi 700m2. Godina shërben si hotel ku është i organizuar në 11 dhoma gjumi, 11 tualete dhe ballkon. Godina është ndërtim i vitit 2002. Disponon edhe 10 poste parkimi. Hoteli është një mundësi e mirë investimi.…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Hotel në shitje në Lungomare, Vlorë

Hotel në shitje në Lungomare, Vlorë. Hoteli është i organizuar në 2 kate ku kati i parë ka sipërfaqe 400m2, në atë kat ndodhen 12 dhoma, salla e recepsionit dhe salla e ngrënies. Në katin përdhe ndodhet bar-kafe me sipërfaqe 37m2, ka dhe ambjent të jashtëm me sipërfaqe 55m2. Hoteli ka dhe bodrum me sipërfaqe…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.