>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Staf dinamik dhe i kualifikuar

Falcon Real Estate

Falcon Real Estate është një kompani e themeluar në 2014 e cila është e specializuar në fushën e menaxhimit, kërkimit dhe shit-blerjeve të pronave.

Tirana

Rreth Falcon

Pse jemi ndryshe nga çdo agjensi tjetër?

Ne jemi të angazhuar për të ofruar një nivel të lartë të ekspertizës, shërbimit ndaj klientit, vëmendje në detaje për marketingun, shitjet e pasurive të patundshme luksoze dhe pronave me qera.

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.