>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Penthouse

Papafingo në shitje-Shkëmbi i Kavajës

Ofrojmë për shitje papafingo, në vijë të parë bregdetare me pamje nga deti tek Shkëmbi i Kavajës. Posedon sipërfaqe totale prej 160m2 dhe është e organizuar në ambjent ndenje+gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 veranda. Ndodhet në katin e 5 (të fundit) të një godinë të mirë-administruar pa ashensor. Jepet për shitje e mobiluar.…

read more
1300 1200 Ina Velo

Papafingo në shitje – Liqeni i Thate, “Green Terrace”

Papafingo në shitje me vendndodhje ne kompleksin "Green Terrace" tek Liqeni i thate. Apartamenti disponon nje planimetri te rregullt me nje siperfaqe totale 100.59 m2, posedon siperfaqe te brendshme 86.64 m2 dhe siperfaqe verande 37.12 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 5,objekti 3. Organizohet në ambjentin e ndenjes+kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe veranda.…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Penthouse në shitje tek Shkëmbi i Kavajës me pamje nga deti

Shitet penthouse tek Shkëmbi i Kavajës. Ka sipërfaqe totale 163 m2, ku 100 m2 janë të brendshme dhe 63m2 janë verandë. Ka tipologji 1+1, por me mundësi për tu bërë 2+1 ose 3+1. Ndodhet në katin e 6 dhe ka pamje ballore nga deti. Pallat shumë i mirëmbajtur. Apartamenti është i investuar në cdo gjë.…

read more
1024 768 Ina Velo

Papafingo në shitje në Astir

Shitet ose jepet me qera papafingo në Astir . Ka një sipërfaqe totale prej 202 m2 . Ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri me ashensor , i mirëmbajtur. Janë dhe dy garazhe te lira poshtë me pagese nëse klientët janë të interesuar .Cmimi i qerasë 600 Euro\Muaj . Disponon dokumentacion të…

read more
958 1280 Ina Velo

Penthouse në shitje në Bllok

Shitet penthouse. Ka një sipërfaqe 411m2 + 100m2 veranda. Veranda ofron pamje fantastike të gjithë qytetit. Organizohet në gjithë katin me dalje direkte në verandë, ka 2 tualete dhe kuzhinë. Ka hapësira të bollshme dhe është përdorur si ambjent zyre më parë. Apartamenti është i kompletuar dhe ka mundësi shfrytëzimi sipas dëshirës së klientit. Apartamenti…

read more
1240 720 Jori Mersin

Penthouse në shitje – Shkëmbi i Kavajës

Ofrohet apartament për shitje, në katin e fundit, një mundësi mjaft e mirë për investim dhe jo vetëm. Apartamenti ka sipërfaqe 240 m2 dhe verandë 230 m2. Veranda të ofron pamje direkte nga deti dhe ka hapësirë të bollshme për argëtim. Është totalisht i investuar dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Ndodhet tek Shkëmbi i…

read more
1240 720 Jori Mersin

Penthouse në shitje – Durrës

Shitet apartament/penthouse tek Lagjia 13, Durrës. Apartamenti ka punime tepër cilësore dhe të punuara me detaj,sistem chiller,ka dritë natyrale gjatë gjithë kohës.Ka tipologji 3+1+2 tualete,depo dhe një verandë me pamje fantastike nga deti. Dhomat e gjumit kanë gjithashtu ballkone.Sipërfaqja e apartamentit është 250 m2. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni…

read more
1024 768 Ina Velo

Penthouse në shitje- Blloku

Shitet penthouse. Ka një sipërfaqe 180 m2 + 100 m2 veranda.Organizohet në sallon ndenje me dalje direkte në verandë,ka 4 dhoma,2 tualete dhe kuzhinë.Apartamenti është i kompletuar dhe ka mundësi shfrytëzimi sipas dëshirës së klientit.Apartamenti është me hipotekë.Ndodhet në një pallat të ri me ashensor dhe në një nga zonat më të preferuara të qytetit.Shitet…

read more
701 475 Sokol Çili

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.