Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Penthouse

Penthouse në shitje në Bllok

Shitet penthouse. Ka një sipërfaqe 411m2 + 100m2 veranda. Veranda ofron pamje fantastike të gjithë qytetit. Organizohet në gjithë katin me dalje direkte në verandë, ka 2 tualete dhe kuzhinë. Ka hapësira të bollshme dhe është përdorur si ambjent zyre më parë. Apartamenti është i kompletuar dhe ka mundësi shfrytëzimi sipas dëshirës së klientit. Apartamenti…

read more
1240 720 Jori Mersin

Penthouse në shitje në Durrës

Dy godina banimi dhe shërbimi 4-6 Kate + 2 kate parkim nëntokë, punimet për të cilin kanë filluar në maj të vitit 2011. Ndodhet tek rruga Pavarësia, Lagjja Nr.13, Plazh, Durres, në një zonë mjaft të përshtatshme për shtëpi pushimi dhe jo vetëm. Ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, standarte të larta në ndërtim,…

read more
1240 720 Jori Mersin

Penthouse në shitje – Durrës

Shitet apartament/penthouse tek Lagjia 13, Durrës. Apartamenti ka punime tepër cilësore dhe të punuara me detaj,sistem chiller,ka dritë natyrale gjatë gjithë kohës.Ka tipologji 3+1+2 tualete,depo dhe një verandë me pamje fantastike nga deti. Dhomat e gjumit kanë gjithashtu ballkone.Sipërfaqja e apartamentit është 250 m2. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni…

read more
1024 768 Ina Velo

Penthouse në shitje- Blloku

Shitet penthouse. Ka një sipërfaqe 180 m2 + 100 m2 veranda.Organizohet në sallon ndenje me dalje direkte në verandë,ka 4 dhoma,2 tualete dhe kuzhinë.Apartamenti është i kompletuar dhe ka mundësi shfrytëzimi sipas dëshirës së klientit.Apartamenti është me hipotekë.Ndodhet në një pallat të ri me ashensor dhe në një nga zonat më të preferuara të qytetit.Shitet…

read more
701 475 Sokol Çili

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.