>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera

None

650m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet ambjent biznesi me qera në zonën e Kinostudios. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete biznesi të ndryshme si fasoneri,magazina etj. Ka një sipërfaqe prej 650 m2.Cmimi i qerasë 1000 Euro/muaj. Ambjenti sistemohet dhe sipas kërkesës së klientit.Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.