>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë në shitje-Qerret

3+2

400m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet për shitje vilë 2-katëshe në një ndër komplekset më qeta dhe të kërkuara tek Kompleksi Diell, Qerret. Vila ka sipërfaqe trualli 400m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 150m2. Vila është e oganizuar në 3 dhoma gjumi, sallon, dhomë gatimi+dhomë ngrënie, 2 tualete, 2 ballkone. Në pjesën përpara të vilës ka hapsirë të dedikuar pushimit dhe barbeque. Vila ka dhe pishinë. Është një mundësi e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 550.000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.